Kreujemy twój

Sukces!

Fundusze Unijne

     Firma Capital Accounting oferuje dla swoich klientów doradztwo w procesie aplikowania o dofinansowanie w ramach krajowych oraz regionalnych programów operacyjnych.W ramach współpracy sporządza niezbędne dokumenty

More Info

Doradzctwo prawne

Capital Accounting oferuje konsultacje i doradztwo w zakresie prawa handlowego i gospodarczego. Zespół Doradztwa Prawnego tworzą prawnicy posiadający szerokie doświadczenie w zakresie stosowania prawa.

More Info

Analiza finansowa

Capital Accounting oferuje usługi w zakresie zewnętrznego analityka finansowego specjalizującego się w sporządzaniu wycen przedsiębiorstw, analiz opłacalności, analiz finansowo- ekonomicznych.

More Info

Firma Capital Accounting założona została w 2009 roku, przez Kamila Hejduka, absolwenta Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Firma powstała na gruncie kilkuletniego doświadczenia zawodowego zdobytego w firmach consultingowych w pracy na stanowiskach Specjalisty ds. funduszy unijnych oraz Analityka finansowego.

Capital Accounting świadczy kompleksowe usługi w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich. Naszą specjalizacją jest skuteczna pomoc podmiotom z sektora finansów publicznych oraz sektora prywatnego w uzyskaniu dotacji na realizowane inwestycje. W ramach oferowanych usług zapewniamy profesjonalną opiekę na etapie przygotowania inwestycji, wnioskowania o dotację oraz rozliczenia projektu. W ofercie firmy znajdą Państwo również doradztwo i pomoc w uzyskaniu zwrotnych instrumentów finansowania inwestycji takich jak kredyt inwestycyjny, kredyt obrotowy, pożyczka czy leasing, które często stanowią uzupełnienie montażu finansowego projektu.

More Info