Filozofia firmy

Firma Capital Accounting założona została w 2009 roku, przez Kamila Hejduka, absolwenta Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Firma powstała na gruncie kilkuletniego doświadczenia zawodowego zdobytego w firmach consultingowych w pracy na stanowiskach Specjalisty ds. funduszy unijnych oraz Analityka finansowego.

Capital Accounting świadczy kompleksowe usługi w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich. Naszą specjalizacją jest skuteczna pomoc podmiotom z sektora finansów publicznych oraz sektora prywatnego w uzyskaniu dotacji na realizowane inwestycje. W ramach oferowanych usług zapewniamy profesjonalną opiekę na etapie przygotowania inwestycji, wnioskowania o dotację oraz rozliczenia projektu. W ofercie firmy znajdą Państwo również doradztwo i pomoc w uzyskaniu zwrotnych instrumentów finansowania inwestycji takich jak kredyt inwestycyjny, kredyt obrotowy, pożyczka czy leasing, które często stanowią uzupełnienie montażu finansowego projektu.Dla naszych Klientów wykonujemy również wyceny przedsiębiorstw, analizy opłacalności, analizy finansowo- ekonomiczne oraz oferujemy doradztwo prawne. Poprzez współpracę z doświadczonymi prawnikami zapewniamy doradztwo w zakresie prawa handlowego i gospodarczego, gwarantując tym samym kompleksową pomoc przedsiębiorcom w skomplikowanej i sformalizowanej strukturze świata biznesu.

Wartością naszej firmy jest zespół ekspertów z dziedziny zarządzania, finansów i prawa posiadających bogate doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy europejskich oraz bieżącej obsłudze prawnej przedsiębiorstw. Eksperci firmy Capital Accounting od momentu wstąpienia Polski w struktury Unii Europejskiej zrealizowali ponad 200 projektów doradczych, których beneficjentami są jednostki samorządu terytorialnego i ich jednostki organizacyjne, uczelnie wyższe, zakłady opieki zdrowotnej oraz przedsiębiorstwa z sektora MŚP oraz dużych przedsiębiorstw.